NIGHTMARE CAROUSEL !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NIGHTMARE CAROUSEL !


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
<% BOARD HEADER %> <% NAVIGATION %> <% BOARD %>
THIS LAYOUT IS SKINNED BY LCJUNIOR OF CAUTION & TABCONTENT Script by DynamicDrive.
Legutóbbi témák
» Tényleg te vagy az?
karakterpiac EmptyVas. Aug. 23, 2015 1:17 pm by Vendég

» kieran && wren ---
karakterpiac EmptyPént. Aug. 21, 2015 4:45 pm by Vendég

» Rose & Nath
karakterpiac EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 1:52 pm by Vendég

» Arrow vs Flash
karakterpiac EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 1:27 pm by Kendra Hawkins

» The change
karakterpiac EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 1:24 pm by Kendra Hawkins

» Jouer avec la magie
karakterpiac EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 1:20 pm by Kendra Hawkins

» Echo
karakterpiac EmptyCsüt. Aug. 20, 2015 1:14 pm by Kendra Hawkins

» Játszótárs kereső !
karakterpiac EmptySzer. Aug. 19, 2015 3:07 pm by Vendég

» Samuel White
karakterpiac EmptySzer. Aug. 19, 2015 2:40 pm by Vendég


 

 karakterpiac

Go down 
SzerzőÜzenet
Kendra Hawkins
tündér
Kendra Hawkins


Tartózkodási hely : félúton a Menny és a Pokol közt
❧ Hozzászólások száma: : 38
❧ Join date: : 2011. Jun. 20.

karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: karakterpiac   karakterpiac EmptyPént. Jún. 24, 2011 9:34 pm

KARAKTERBAZÁR
Szükséged van valakire, aki megdobogtatja a szíved, vagy épp hiányolod a testvéred? Ne habozz, töltsd ki az alábbi mintát, küldd be a keresést, és várd, hogy az illető megérkezzen.


Kód:
<center><style type="text/css">.bam {opacity: 0.0;transition-duration: 0.6s;-moz-transition-duration: 0.6s;-webkit-transition-duration: 0.6s;-o-transition-duration: 0.6s;background-color:#e7e7e7;border:15px solid #e7e7e7;width:200px;display:block;height:250px;overflow:auto;font-family:tahoma, sans-serif;color:#000000;font-size:9px;line-height:11px;text-align:center;padding:5px;text-transform:none;text-align:justify;transition-duration: 0.6s;-moz-transition-duration: 0.6s;-webkit-transition-duration: 0.6s;-o-transition-duration: 0.6s;} .bam:hover { opacity: .99;}</style><div style="width:250px; height:300px; font-size: 9px; font-family:tauri, sans-serif; background-color:#0f0f0f;background-image:url(250X300-AS KÉP IDE);"><div class="bam" style="padding:10px;font-family:georgia, sans-serif;">Ide jön a karakter leírása, minden amit fontosnak tartasz, meg az is amit nem, szóval csak cscsogj itt valamit, ami felkelti a nézelődők figyelmét, jó? </div></div><div style="background-color:#000000;display:block;text-align:center;font-family:georgia, sans-serif;font-size:14px;text-transform:uppercase;color:#ffffff;padding:10px; width: 230px;">NÉV</div><div style="background-color:#ffffff;display:block;text-align:center;font-family:georgia, sans-serif;font-size:9px;text-transform:uppercase;color:#000;padding:5px; width: 240px;">kor - csoport - pb</div><center>
Vissza az elejére Go down
Kendra Hawkins
tündér
Kendra Hawkins


Tartózkodási hely : félúton a Menny és a Pokol közt
❧ Hozzászólások száma: : 38
❧ Join date: : 2011. Jun. 20.

karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: karakterpiac   karakterpiac EmptyVas. Aug. 16, 2015 11:59 pm

ELKELT!

Amíg ember voltam és a Földön éltem, soha nem találkoztam veled, de mindig is éreztem, hogy valahol létezel. Földi pályafutásom alatt is csak a fejemben hallhattam a hangodat. Hát, képzelheted, mennyire csodálatos életem lehetett, amikor a környezetemben élők azt hitték rólam, megbolondultam. Sőt, nem csak ők, hanem én is. Sokszor olvasgattam történeteket őrültekről és bennem egész végig az volt, hogy nem akarok olyan lenni, amilyen ők. Egyszerűen nem szerettem volna egy gumiszobában végezni.

Hogy örültem-e annak, hogy veled társaloghattam? Talán. Meglehet, mégiscsak volt valami jó abban, hogy volt egy "képzeletbeli barátom". Soha nem éreztem magam egyedül, és bár nem tudtam kihez odabújni a viharos nyári estéken, gondolatban mégis együtt lehettem veled.

Gyakran hitegettél azzal, hogy vigyázni fogsz rám, s egy szép napon majd találkozhatok veled. Talán ezektől a szavaktól éreztem magam kissé normálisnak. Mintha még mindig lett volna remény. Jól esett volna bemutatni Téged a mostohaanyámnak. Egyszerűen csak látni akartam volna az arcát, amikor kimondom ezeket a szavakat: "Ő az, Amanda! Az én képzeletbeli barátom."

Sokszor töltöttem az időt a szobámban. A fejemet az ablaküveghez nyomtam, hogy ne késsek le a nagy találkozásról. Ez így ment hosszú évekig, ám Te soha nem jöttél el. Aztán próbáltalak kirekeszteni a fejemből, de sehogy sem ment. Végül feladtam a próbálkozást, hogy átlagos legyek.

Pár nap múlva pedig meghaltam és a Purgatóriumba kerültem. Onnantól kezdve már nem kellett azon fáradoznom, hogy elhallgattassalak, mert már nem hallottam a hangodat. Fura, de hiányozni kezdtél, most pedig minden erőmmel azon vagyok, hogy rád leljek. Valamilyen halvány reménysugár ugyanis még mindig itt él bennem és azt súgja, itt foglak megtalálni Téged.

Nos, Samről annyit, hogy ő még egy fiatal angyal, akinek a legelső védence én voltam. Emberként ő volt az őrangyalom és már gyermekkoromtól kezdve mellettem volt. Ezért is hallhattam őt a fejemben.

Aztán valamit rosszul végzett (talán valami közbejött neki vagy elterelték a figyelmét - ezt a megalkotóra bízom), mert még időnap előtt én is a Purgatóriumban végeztem. Azt mondták neki, hogy az ő hibájából haltam meg, ezért is küldték őt vissza.

A többi részhez szabad kezet adok. Az avatarhoz ragaszkodom, de ha meg tudsz győzni, akkor felőlem lehet más is. ^^
Úgy képzeltem el, hogy később kialakulna közöttünk egy szerelmi szál. :3
Nagyon-nagyon örülnék, ha valaki megalkotná nekem a karaktert. Jelentkezni PM-ben lehet. Very Happy

SAMUEL
24 (+rád bízom) - angyal (született) - Daniel Sharman
Vissza az elejére Go down
 
karakterpiac
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
NIGHTMARE CAROUSEL ! :: the plot thickens :: karakteralkotás-
Ugrás: